Tarih: 3-4-5 Mart 2017

Hava Durumu: 3 Mart sabah sisli öğleden sonra açık, 4 Mart açık,5 Mart açık
Ekip: Serkan Mazlum, İsmail Burak Aydın, Yunus Emre Özcan, Fatih Yakuş, Müge Çelik, Yiğitcan Ergier, Armağan Saygılı, Tuğba Gergin, Burak Azmaz, Hüseyin Burak, Hümeyra Bali, Raziye Gözde Cihan, Eren Mücahit Bilbay(EÜDODAK)
3 Mart Cuma günü saat 07.00 Görükle’den hareket eden servis ile 2. Oteller bölgesine doğru hareket edildi ve saat 08.15’te oteller bölgesine vardık. Kurbağakaya Teleferik İstasyonunda havanın açmasını bekledik ve saat 10.05’te sisin dağılmasıyla beraber yola çıktık. 10.35’te Maden Telesiyej İstasyonuna vardık, telesiyeji kullanarak yukarı çıktık. Yaklaşık 30 dakikalık bir yürüyüşün ardından Çanağın yakınına kampı kurduk. Raziye Gözde Cihan, Yunus Emre Özcan, Fatih Yakuş hazırlanıp Mantar Sote rotası için yola çıktılar ve Serkan Mazlum, İsmail Burak Aydın ve Eren Mücahit Bilbay arkadaşlarımız da hazırlık yapıp Etik Ol rotası için yola koyuldular.

4 Mart Cumartesi günü saat 10.45’te Burak Azmaz, Hüseyin Burak, Hümeyra Bali ve AKÜDAK ve Trakya Üniversitesinden 2 arkadaşımız (Amir ve Gözde) aramıza katıldı. Diğer arkadaşlarımız yine rotalara çıkarak(Etik ol, Volvox, Diagonal) günü tamamladı. Ertesi gün saat 04.00’da Uludağ Büyük Zirve tırmanışı için yola çıkılmak üzere hazırlıklarımızı tamamladık.

5 Mart Pazar günü saat 04.00’da Müge Çelik, Yiğitcan Ergier, Armağan Saygılı, Tuğba Gergin, Burak Azmaz, Hüseyin Burak, Hümeyra Bali, Yunus Emre Özcan, Fatih Yakuş ve Amir, Gözde ile Uludağ Büyük Zirve tırmanışına başladık. 04.50’de ekip olarak kapıyı çıkıp mola verdik. Saat 07.25’te Büyük Zirveye vardık. 08.00’de dönüş yoluna çıktık ve 10.10’da tekrar kamp alanına vardık. Serkan Mazlum, İsmail Burak Aydın, Amir ve Gözde Diagonal rotasına çıkıp döndükten sonra saat 14.50’de dönüşe başladık ve faaliyetimizi sonlandırdık.

Servis kişi başı Görükle’den 17.5 tl

Telesiyej kişi başı: 15 tl

FAALİYET BOYUNCA ÇIKILAN ROTALAR

Mantar Sote – 3 Mart 2017 raporu için tıklayınız.

Etik Ol – 3 Mart 2017 raporu için tıklayınız.

Volvox – 4 Mart 2017 raporu için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir